Kivila tn 10, Tallinn

Hind: 550 €
Pind: 52.7 m²
Tubade arv: 2
Korrus/Korruseid: 5/5
Ehitusaasta: 1983
Seisukord: Heas korras
Energiamärgis: E
Aadress: Kivila tn 10, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

mugava asukohaga ja hea planeeringuga 2-toaline korter. Korter asub 5-korruselise majas 5-l korrusel. Kaasaegne 2-toaline korter väärtuslikus piirkonnas. Korter on väga valgusküllane. Talvel on korter väga soe, kuid suvel mitte palav. Korter on avara planeeringuga ja koosneb: esik, elutuba, köök, magamistuba, vannituba ja wc. Korter on sisustatud heledates toonides, tänu millele on korter väga avar ja kaunis. Üldpind on 52,7 m2, millele lisandub ka 4 m2 kinnine rõdu. Korter müüakse koos kinnise mööbli- ja tehnikaga, muu mööbli osas kokkuleppeliselt.

Köögi osa on väga mugavalt ja praktiliselt lahendatud. Köök on väga armas ja stiilne koos vajaliku tehnikaga. Selle kodu süda on kidlasti elutuba – hubane ruum, kus saab mõnusalt veeta vaba aega. Kus on eriti mõnus suvepäevadel aega veeta või õhtuti nautida. Magamistoas on mahukas garderoobikapp ning lai kaheinimesevoodi.

ASUKOHT
Lähedal asub parim park Lasnamäel. Kivila spordipargi kogupindala on 3310 m², kus on 500 m2 suurune trikipark noortele, street fitnessi ala, parkuurimise atraktsioonid, lauatennise ja tänavakorvpalli plats. Spordipark on suunatud erinevas eas ja erinevate oskustega kasutajale ning sobib nii üldfüüsiliseks treeninguks kui ka mänguliseks tegevuseks.

LISAINFO
Korteri seisukord on väga hea. Korter on puhas ja heaperemehelikult hoitud.
Maja on ehitatud 1983 aastal. Selles majas on väga hästi toimiv korteriühistu, kes pidevalt lahendavad jookvaid muresid. Kortermaja trepikoda on heas korras ning puhas

Kui olete huvitatud sellest pakkumisest, võtke minuga ühndust. Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üüri, ühe kuu üüri tagatisraha ja 550 euro suuruse lepingutasu.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!

Telefon: +372 58 017 017
E-post: kontakt@spc.ee