Õismäe tee 101, Väike Õismäe, Tallinn

Hind: 69 900 €
Pind: 32.5 m²
Tubade arv: 1
Korrus/Korruseid: 1/5
Ehitusaasta: -
Seisukord: Vajab renoveerimist
Energiamärgis: -
Aadress: Õismäe tee 101, Väike Õismäe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Müüa 1-toaline valgusküllane ja soe korter esimesel korrusel. Korteri koosseisu kuuluvad köök, elutuba, esik, wc ja vannituba, sahver. Olemas kelder. Korteril on plastpakettaknad. Korter asub viiekorruselise maja esimesel korrusel.Haabersti piirkonnas. Logistiliselt suurepärases asukohas, kesklinnale väga lähedal!

MAJA
Majas on tugev korteriühistu. Kogu maja on renoveeritud. Soojustatud fassaad. Aknad kogu majas vahetatud, rõdu klaasitud. Uued tänavauksed ja fonosüsteem.

KULUD
Kommunaalmaksed madalad.
Kommunaalid: suvel ca 50 EUR kuus, talvel ca 93 EUR kuus. (Kaasa arvatud hiljutised hinnatõusud)

TRANSPORT
Ühistranspordi peatus kohe kõrval.
Bussid väljuvad lähimatest peatustest. marsruudid: 4, 10, 12, 13, 16, 21A, 22, 26, 26A, 27, 36, 42, 43, 45, 46, 47, 61, 62, 64, 124

PARKIMINE
Parkimine asub maja ääres ja hoovis parkimiskaartide alusel, parkimiskohti on palju. Läheduses mitmed tasulised valvega parklad.

ÜMBRUSKOND
Maja asub imelises kohas, Haabersti piirkonnas. Kõik on jalutuskäigu kaugusel. Ümbruskonnas on palju kauplusi, kaubanduskeskusi, koole ja välispordikohti. Läheduses on palju ilusaid parke. Piirkonnas on palju rohelust ja maja ees on mänguväljak. Kesklinna on ühistranspordiga vaid 15 minutit.

Hästi arenenud infrastruktuur. Maja vahetus läheduses on kõik vajalik, ühistranspordipeatused, kauplused, koolid, lasteaiad, spordiklubid, loomaaed, Rocca-al-Mare keskus, kohvikud ja palju muud.

Suurepärane koht elamiseks – palju erinevaid võimalusi puhkamiseks ja sportimiseks: promenaad, terviserajad, rannad, Harku järv ja mets.

Helista ja tule oma uut korterit vaatama! Korter on vaba! Võtmed käes notaritehingu päeval.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!

Telefon: +372 58 017 017
E-post: kontakt@spc.ee