Õismäe tee 133, Tallinn

Hind: 149 000 €
Pind: 65.2 m²
Tubade arv: 3
Korrus/Korruseid: 1/5
Ehitusaasta: 1976
Seisukord: Heas korras
Energiamärgis: D
Aadress: Õismäe tee 133, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Üks parimaid maja terves piirkonnas

Müüa hubane ja vaikne 3-toaline korter Õismäe teel, asub 5-korruselise maja esimesel korrusel. Korter on läbi maja planeeringuga. Korteri koosseisu kuulub kolm magamistuba, esik, duširuum, tualett. Olemas kaks rõdu Magamistoast pääseb kinnisele rõdule (3m2) ja köögist (3m2). Aknad on vahetatud ning vaated on mõlemale poole maja. See maja on üks parimaid terves piirkonnas, tänu aktiivsele KÜ kommunaalmaksed toovad teile ainult rõõmu ;). Lisaks sellele korterile kuulub kaks parkimiskohta. Keldris on suur panipaik, mida saab kasutada tulevikus ainult selle korteri ostja. Korterisse jääb sisse köögimööbel koos tehnikaga, magamistoa mahukas lükandustega garderoobikapp ning esikusse rajatud suur ja mahukas riiulitega riidekapp, ülejaanud mööbel kokkuleppel.

ÜLALPIDAMINE
Kommunaalkulud on mõistlikud: Suvel 130€ Talvel 220€. Tegutseb aktiivne korteriühistu. Majal on hiljuti soojustatud seinad, remonditud katus, rajatud uus küttesüsteem.

ASUKOHT
Maja ligidal on olemas kõik eluks vajalik. Maja ees on bussipeatused, kiire ning mugav ühistranspordi ühendus kesklinna ja teistesse Tallinna linnaosadega. Lähedal asuvad koolid, lasteaiad, ujula, valgustatud jalgratta- ja uisurajad, spordiklubid, Premia Jäähall, Haabersti promenaad, Haabersti perearstikeskus, apteek.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!

Telefon: +372 58 017 017
E-post: kontakt@spc.ee