Posti tn 38, Loksa

Hind: 30 000 €
Pind: 46.4 m²
Tubade arv: 2
Korrus/Korruseid: 2
Ehitusaasta: 1950
Seisukord: Vajab san. remonti
Energiamärgis: -
Aadress: Posti tn 38, Loksa, Harjumaa

KORTER ON VABA, VÕTI KOHE KÄTTE!

Elukeskkond võib olla soodne tervisele, kuna ümberringi puhas õhk, meri, metsad, samuti on maja puhul tegu paneelimajaga, mis on looduslik ja hingav materjal. Loksa areng on läbi aegade sõltunud linna looduslikust asendist. Üheks tähtsaimaks teguriks ja edasiviivaks jõuks on siin kahtlemata olnud linna soodne sadamakoht Valgejõe suudmes. Liivane rand, soe merevesi, looduslikult ilus Valgejõe org ja kaunis männimets annavad Loksale suurepärase eelduse saada taas tunnustatud puhkepiirkonnaks. Loksa linna ümbritsev imekaunis Lahemaa rahvuspark on siinkohal vaid kirsiks tordil. Väikelinnale omaselt on ka Loksa kandi inimesed aktiivsed ning ettevõtlikud.
Loksal võimalik saada tööd metalli-, ehitusmaterjalide- ja tekstiilitööstuses, laeva- ja masinaehituse ning elektroonika valdkonnas. Lisaks saab ennast tööle rakendada ka klienditeeninduses, tervisehoiu-, haridus- ja miks mitte ka turismivaldkonnas. Kes töökoha leidmisega hätta jäävad, saavad kindlasti leiba teenida ka mõnes kõrvalmaakonnas.
Käe-jala juures on Grossi Toidukaubad, Konsum, Ehituse ABC ja muid väiksemaid poode. Gümnaasium, lasteaed, noortekeskus, muusikakool.

PLANEERING
Sisse astudes jääb garderoob, parema kätt magamis tuba, kohe edasi vann. Vasakul on suur elutuba köögiga, mis on pooleks jagatud ja tehtud magamistoaks olemas väljapääs rõdule.

MAJA
Fassaad ja katus tehtud.

MÖÖBEL
Köögimööbel koos tehnikaga ja kõik mööbel, mis piltidel näha jääb sisse.

PARKIMINE
Tasuta maja juures.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!

Telefon: +372 58 017 017
E-post: kontakt@spc.ee