Kontakt

Kinnisvarabüroo SPC KINNISVARA OÜ

SPC KINNISVARA OÜ
Reg. nr: 12199001
KMKR nr: EE102292897
IBAN: EE621010220224980226
Ahtri 12, 10151 Tallinn, Harjumaa, Eesti
Telefon: +372 58 017 017
E-post: kontakt@spc.ee
Jelena Trojan

Jelena Trojan

Peaspetsialist/maakler

elena@spc.ee
+372 58 017 017
Margarita Bereznjak

Margarita Bereznjak

Maakler/konsultant

margarita@spc.ee
+372 555 88 099
Konstantin Bereznjak

Konstantin Bereznjak

Juhatuse liige

konstantin@spc.ee
+372 55 13 905
Sergei Zuev

Sergei Zuev

Maakler/konsultant

sergei@spc.ee
+372 555 230 85
Inna Poljanskaja

Inna Poljanskaja

Maakler/konsultant

inna@spc.ee
+372 555 55 354
Dmitri Sobolevski

Dmitri Sobolevski

Kutseline maakler

dmitri@spc.ee
+372 566 28 732

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!

Telefon: +372 58 017 017
E-post: kontakt@spc.ee