Maaklerid Tallinnas

Meie büroo meeskond:

Maaklerid

Konstantin

– büroo asutaja ja juht, tegeleb kinnisvaraga alates 2008. aastast.

maaklerid

Jelena

– juhtivspetsialist, aastatepikkuse maakleritöö kogemusega. Ta on ka lektor ja juhendab regulaarselt kinnisvaraga seotud koolitusi algajatele spetsialistidele. Jelena sõlmitud tehingute arv on tuhande ringis.

blank

Sergei

– maakler ja konsultant, kes on spetsialiseerunud ka kinnisvara objektide remondile ja renoveerimisele.

blank

Dmitri

– erfarne ja professionaalne kinnisvaraekspert, kellel on laialdased teadmised selles valdkonnas ja kes on valmis pakkuma parimaid tingimusi teie vara edukaks müügiks.

Kinnisvaramaakler on professionaal, kes tegutseb vahendajana müüja ja ostja või üürniku vahel. Tal on teadmised turu hindamise alal ja õiguslike aspektide kohta ning edukate tehingute kogemused. Maakler püüab muuta kinnisvara ostu, müügi või üürimise protsessi sujuvamaks ja tõhumaks.

Miks on maakleriga töötamine kliendile kasulik?

• Professionaalsed teadmised ja kogemused
Meil on sügavad teadmised kinnisvaraturust. Suudame tõhusalt hinnata objektide väärtust, anda teavet hetketrendide kohta ja näha ette võimalikke raskusi.
• Aja kokkuhoid
Eluaseme leidmine võib olla aeganõudev ja töömahukas protsess. Spetsialistid võtavad kliendi nõudmistele vastavate variantide otsimise ja valimise enda peale, mis säästab oluliselt ostja aega.
• Õiguslik tugi
Kinnisvaratehingute sõlmimine sisaldab õiguslikke nüansse. SPC eksperdid aitavad dokumentide vormistamisega ja lisaks kaitsevad teid ka võimalike õiguslike probleemide eest.
• Suur valik
Tänu oma ressurssidele ja kontaktidele on meil juurdepääs suurele hulgale turul olevatele pakkumistele. See võimaldab klientidel valida erinevate võimaluste hulgast ja leida parima.

Meiega on väga lihtne ühendust võtta, te võite kirjutada veebivestlusesse või jätta oma telefoninumbri ning siis helistame me teile sobival ajal tagasi. Töötame igasuguse keerukusega kinnisvaraga. Aitame müüa, üürida või osta kinnisvara Tallinnas ja meie tehingud on absoluutselt läbipaistvad.

Kuidas kulgeb tööprotsess?

1. Kliendi nõustamine
Selle kohtumise käigus selgitatakse välja kliendi vajadused, eelistused ja rahalised võimalused. Hea maakler püüab täielikult mõista kliendi eesmärke, et suunata otsingut tõhusalt vajalikus suunas.

2. Kinnisvaraobjektide otsimine
Kliendi poolt antud parameetrite alusel alustame aktiivset otsingut andmebaasidest ja partnerite ressurssidest ning uute, äsja turule tulnud objektide otsimist.

3. Ülevaatus ja valimine
Pärast võimalike variantide leidmist korraldame objektide ülevaatuse kliendiga kooskõlastatud ajaraamides. Pakume kogu teavet kinnisvara kohta, et teeksite õige valiku.

4. Läbirääkimiste korraldamine
Pärast kinnisvara välja valimist võtame endale vastutuse müüja või üürileandjaga läbirääkimiste pidamise eest.

5. Turuhinna hindamine
Hindame valitud objekti turuväärtust. Analüüsime praegusi turusuundi ja muid tegureid, et kinnitada pakutava hinna õiglus.

6. Juriidiline ettevalmistus
Kontrollime kõiki dokumente ja täpsustame juriidilisi aspekte ja muidugi garanteerime tehingu kõikide etappide seaduslikkuse.

7. Tehingu lõpuleviimine
Kui kõik aspektid on kokku lepitud ja heaks kiidetud, viime tehingu lõpule. See hõlmab vajalike dokumentide allkirjastamist, võtmete üleandmist ja kliendile kogu vajaliku teabe tagamist.

8. Edasine hooldus
Meie tööprotsess ei lõppe lepingu allkirjastamisega. Pärast tehingu lõpuleviimist abistame klienti kolimisel ja vastame kõigile teda huvitavatele küsimustele.

Meiega koostöö eelised

Meie meeskond on Eestis kinnisvaraga tegelenud juba 10 aastat! Pakume individuaalset lähenemist igale kliendile, sest iga tehing on ainulaadne. Arvestame teie vajaduste ja soovidega, et jääksite tööga rahule. SPC Kinnisvara maakleriteenused aitavad teil tehingu kõik etapid läbida rahulikult ja pingeliste hetkedeta. Kuni meie võtame enda kanda kogu põhitöö, tegelete teie oma toimetustega. Koostöö meiega pole ainult investeering kvaliteetsesse elamispinda, vaid ka mugavusse, asjatundlikkusse ja edukasse kinnisvaratehingusse.

Korduma kippuvad küsimused

 • Millisel tasemel konfidentsiaalsus tagatakse maakleriga koostööd tehes?

  Kliendi ja maakleri vahelise lepingu raames kehtestatakse konfidentsiaalsustingimused, mille kohaselt ei tohi teie isikuandmeid kolmandatele isikutele avaldada. Tagame täieliku läbipaistvuse ja konfidentsiaalsete andmete kaitse elektroonilistes süsteemides. Meie maaklerid on kinnisvaraga tegelenud 10 aastat. Meie bürool on suured kogemused ja tuhanded rahulolevad kliendid. SPC Kinnisvara on teile parim lahendus!

 • Mida maakleri teenused hõlmavad?
  Maakleriteenused hõlmavad endas objektide otsimist, läbirääkimiste pidamist, turuväärtuse hindamist, dokumentatsiooni ettevalmistamist ja tehingu tagamist. Need lihtsustavad tehingu protsessi, säästavad kliendi aega ja aitavad saavutada tehingu soodsad tingimused

 • Milliseid dokumente on maakleriga koostöö alustamiseks tarvis?
  Kinnisvaramaaklerid võib teilt paluda tervet hulka dokumente:

  • pass või ID-kaart isiku tuvastamiseks;
  • perekonnaseisu tõendav dokument;
  • kinnisvara dokumendid;
  • volitus, kui see on vajalik.

 • SPC Kinnisvara OÜ

  Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
  Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!