Aiandi tn 9/1, Tallinn

Hind: 269 990 €
Pind: 70 m²
Tubade arv: 3
Korrus/Korruseid: 3/6
Ehitusaasta: 2023
Seisukord: Uus
Energiamärgis: B
Aadress: Aiandi tn 9/1, Kristiine, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

MÖÖBEL, PARKIMISKOHT, PANIPAIK HINNAS!

ENERGIATÕHUS KODU

Aiandi 9 korter on moderne ja funktsionaalne. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja hea soojapidavus tagavad uues kodus kvaliteetse sisekliima ja madalad kodukulud. Uuele elamule on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass. 3-kordsed aknapaketid. Terves korteris on keskpõrandaküte. Igas toas on võimalik reguleerida eraldi temperatuuri.

PLANEERING

Korteril on unikaalne, läbimõeldud ning maksimaalselt ära kasutatud planeering. WC ning vannituba on eraldi; suur esik; peale välist panipaika on ka suur korterisisene panipaik; avar elutuba; mõnus 4.5m2 rõdu; väga privaatne ja hubane kahe aknaga köök; 2 suurt magamistuba koos sisseehitatud kapidega. Korteris on kõrged laed.

MÖÖBEL JA SISUTUS

Korteri hinnas sisaldub kõik piltidel olev mööbel ja sisustus, mille kujundamisel osales kogenud sisearhitekt. Kõik kapid ning köök on kallist akrüülmaterialist eritellimusmööbel. Köögis on BOSCH tehnika. Korteris elatud ei ole. Ideaalne võimalus osta korter, kus kodulaenu sisse saab arvata ka mööbli. Kõik eluks vajalik on kohe olemas. Pesumasin on kuivatiga.

PANIPAIK JA PARKIMINE

Korteri hinnas sisaldub katusealune (!) parkimiskoht ja panipaik, mis on kohe parkimiskoha vastas. Lisaks isiklikule panipaigale asub majas ka ühine lapsevankrite ja jalgrataste hoiuruum. Territooriumile saab läbi tõkkepuu, mis avaneb telefoninumbriga. Parkimiskoht on maja peasissepääsule väga lähedal.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!