Kes poleks unistanud päris oma kodust. Kes ei püüdleks selle poole, et saada aja jooksul maja või korteri täieõiguslikuks omanikuks. Aga leidub ka neid, kes soetavad kinnisvara selleks, et panna sellega alus oma ärile. Järgmine artikkel on mõeldud neile, kes soovivad üürikorterid Tallinnas.

Korteri ostmine Tallinnas

Kinnisvara soetamine on pikk ja vaevarikas protsess, mis eeldab ostjalt teatud kompetentsi. Hoolimata paljudest positiivsetest emotsioonidest unistuse elluviimisel võib eufoorias olles kergesti vigu teha. Vead kinnisvara ostmisel on kasutajatele kulukad ja seetõttu otsustavad paljud delegeerida selle ettevõtmise professionaalidele.

SPC Kinnisvara meeskond koosneb kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistidest, kelle peamine ülesanne on kinnisvara leidmine, kontrollimine ja ostu-müügilepingu sõlmimine. Range lähenemine töötajate valikule võimaldab meil tagada klientidele positiivse koostöökogemuse. Meie spetsialistid on valmis kinnisvara otsimisel üle võtma kõik teie esindamisega seotud toimingud ja andma teile ammendavalt teavet teile meeldiva korteri või maja kohta. Aga milliseid eeliseid on SPC Kinnisvara meeskond valmis teile veel pakkuma?

Peamised eelised

Esindusteenused on teenuste kogum, mis põhineb enamiku kinnisvara valimise, selle kontrollimise ja ostulepingu vahetu vormistamisega seotud protsesside täielikul delegeerimisel. Kinnisvarabüroode esindajate teenused on asendamatuks abiks neile, kes plaanivad selles valdkonnas äri teha. Selleks, et kinnisvara ostuga seotud toimingud valutult kulgeksid, on SPC Kinnisvara spetsialistidel järgmised soovitused.

  • Kinnisvara asjatundlik ja kvalifitseeritud valimine
    Meie kinnisvarabüroo töötajad annavad kõik endast oleneva, et leida Tallinnas korter või maja, mis vastaks täielikult teie nõudmistele.
  • Suhtlus müüja ja kliendi vahel
    Kui võtate abi saamiseks ühendust meie kinnisvarabürooga, saate agendi, kes mitte ainult otsib teile välja sobiva korteri või maja, vaid leiab ka kõik võimalikud suhtluskanalid ja -viisid, et saaksite müüjaga võimalikult mugavalt suhelda.Te ei pea enam kinnisvara vaatamistele või näitamistele ja müüjaga kohtumistele aega kulutama – meie spetsialist teeb kõik teie eest ära.
  • Abi dokumentide vormistamisel
    Pärast kõigi tehingu aspektide läbirääkimist ja kinnisvara ostja, müüja või rendileandjaga tingimustes kokkuleppele jõudmist aitab meie esindaja täita kõik nõutavad dokumendid.

Lisaks abile kinnisvara ostmisel oleme valmis andma ka põhjalikku nõu üürilepingu vormistamise peensuste osas. Kui plaanite soetatud korteri tulevikus välja üürida, on selline nõustamine teile ülimalt kasulik.

Milliste asjaoludega tuleb enne ostu arvestada

Selleks, et kinnisvara ostmisel mitte vigu teha, tuleb läbi töödelda üksjagu teavet. Te peate olema veendunud, et müüjal on tõepoolest seaduslik õigus vara müüa. Kui valitud korter on aresti all või panga hüpoteegiga koormatud, aitavad meie spetsialistid ühendust võtta näiteks kohtutäituriga, et arest tehingu käigus eemaldada või leppida panga esindajaga kokku varalt hüpoteegi eemaldamises.

Lisaks õiguslikele aspektidele on oluline ka see, et vara vastaks sellele kirjeldusele, millega tutvusite. Seinte, juhtmestiku ja torustiku seisukord peab olema täpselt selline nagu müüja on kirjeldanud. Samuti peaksite enne ostu-müügilepingu allkirjastamist esitatud dokumendiga põhjalikult tutvuma.

Kui korteris on tehnikat, peate veenduma, et kõik seadmed on lepingus kirjas. Sama kehtib ka kõige muu maja krundil asuva kohta. Paha ei tee ka mõningased teadmised lepingute koostamise ja sõlmimise kohta. Kui te sellest halligi ei tea, on targem pöörduda spetsialistide poole.

Kasutage Tallinnas korteri ostmiseks SPC Kinnisvara teenuseid – delegeerige kõik rutiinsed toimingud spetsalistide hooleks ja te saate elamispinna, millele oma äri rajada.