Ridaelamuboks – Väike-Rae tee 3, Rae vald

Hind: 334 899 €
Pind: 89.1 m²
Tubade arv: 4
Korrus/Korruseid: 2
Ehitusaasta: 2020
Seisukord: Heas korras
Energiamärgis: B
Aadress: Väike-Rae tee 3, Väike-Rae, Rae, Rae vald, Harjumaa

VÕIMALUS VAHETADA KORTERI VASTU!

I KORRUS:
•TEH.RUUM
• Esik 3,9 m2
• WC 1,1 m2
• Köök-elutuba 33,2 m2
• Suur terrass 56m2

II KORRUS:
• Trepihall 6 m2
• Magamistuba 12,4 m2
• Magamistuba 12,4 m2
• Magamistuba 8,7 m2
• WC/Vann/Dušš/Saun 9,9 m2

PLANEERING:
Maja mugavustega nurgaboks suure maalapiga. Boksi välisuks asub nö „kangi all“, kuhu ei saja vihm ega lumi, kus on võimalik hoida nt jalgratast, lapsekäru või midagi muud. Välisuksest sisenedes jõuame 3,9m2 suurusesse koridori, kus on võimalik tellida enda maitse ja suuruse järgi garderoob ning enne elutuppa jõudes on olemas kohe Wc suurusega 1,1m2. Elutuba on avar ning avatud köögiga kuid samas piisavalt omaette seisev, et kõik seal toimuv ei sega elutoa rõõme nautida. Köök on valmistatud MDF plaadist ning töötasapind on dekton presskivist, mille peal võib lõigata ja raiuda nii, et ei jää jälgegi. Elutoast on kaks ligipääsu terrassile. Teisele korrusele jõudes on trepihalli paigaldatud Midea õhksoojuspump, et palaval suvel tagada meeldivalt jahe õhk oma päris kodus. Lisaks on teisel korrusel kolm magamistuba, kõikides magamistubades täispimendatavast kangast kardinad. Suur vannituba, mis mahutab vanni, eraldi dušši ja sauna. Kogu boks on tagatud soojustagastuse ventilatsiooniga ning ökonoomset kütet pakub Daikini viimane õhk-vesi küte.

LISA:
• Paigaldatud internet valguskaabel.
• Üldkasutataval alal on olemas selle ridaka jaoks eraldi lsatemänguväljak.

KÜTE JA KOMMUNIKATSIOONID:
Vesikandjal põrandaküte, mida kütab õhk-vesi soojuspump. Sundväljatõmbega ventilatsioonisüsteem

EHITUS JA VIIMISTLUS:
Kipsplaat EK 13, Kipsplaat GN 13, Vert.roov 45×45, samm 600, vahel Isover soojustus KL35, Aurutõkke kile 0,2, Puitkarkass 195×45, samm 600, vahel Isover soojustus KL 35 200mm, Tuuletõkke kips 9mm, Kleepesegu 5mm, PAROC soojustus Linio10 50mm, Armeerimissegu+võrk, Viimistluskrohv.

HOOV:
Suur maalapi, mis on omakorda naabritest eraldatud aia ja elupuu hekiga, paigaldatud kaa kastmissüsteemig. Kinnistu 404 m2il asub 56m2 suurune terrass koos 10m2 suuruse katusealusega. Terrassi valgustab pimedal ajal sinna paigaldatud valgustus, mis läheb ise põlema hämara saabudes ja kustub esimeste päiksekiirtega. Terrassi läänepoolsel küljel eraldab naabritega üle 2m kõrgune sein, mis tekitab nö „grilli nurga“. Terrassilt viib tänavakivi tee otse „garaaži“. Lisaks on viimase ees ca 40m2 suurune tänavakivi plats. Garaaz on soojustatud, veetud elekter ja vesi. Boksi peamiseks eeliseks on nurgapeal olev asukoht, mis tagab nii päikese tõusu kui ka loojangu ning ka naabrid on piisaval kaugusel, et tunda end privaatselt.

ASUKOHT:
Logistiliselt heas asukohas Peetri ja Jüri läheduses, Tallinna linnapiir vaid 3 km kaugusel, südalinna jõuab autoga ca 15 minutiga. Hea ühendus ka ühistranspordiga. Järveküla ja Peetri kooli viib koolibuss, lähimad lasteaiad Järvekülas ja Assakul. Korralikult hooldatud ja valgustud ligipääsuteed, mis kuuluvad vallale. Kergliiklusteede kaudu saab sportlikult ja vabas õhus liikuda Jürisse, Assakule, Peetrisse.

PARKIMINE
• Kõige uksepoolsemad kaks parkimiskohta kuuluvad just sellele boksile.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!