Tuletorni tee 11, Suurupi

Hind: 174 900 €
Pind: 88 m²
Tubade arv: 4
Korrus/Korruseid: 2
Ehitusaasta: 1986
Seisukord: Uus
Energiamärgis: -
Aadress: Tuletorni tee 11, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

Kuluefektiivne korter Tallinna kõrval.

Oled väsinud linna ummikutes istumisest?
See on ideaalne valik, mitte kaugel Tallinnast, suur ja ökonoomne korter, kus saate lõõgastuda ja nautida loodust.

Korteris on tehtud äsja 75 000 euro eest täielik kapitaalremont. Mööbel ja tehnika on samuti heas korras.

KORTER
Müüa mugava asukoha ja hea planeeringuga valgusküllane 4-toaline kaasaegne korter. Madalad kommunaalkulud. Eluruum asub kahekorruselise maja II korrusel. Talvel on korter väga soe ja suvel mitte piisavalt jahe. Korter on avara planeeringuga ja koosneb: esik, elutuba-köök, kolm magamistuba, vannituba ja 2 wc. Sisustus on heledates toonides, tänu millele on korter väga avar ja kaunis. Elupind 88 m2 + kaks rõdu 10 m2.
Korter müüakse koos mööbli ja tehnikaga. Akendest avanevad mõlema poole vapustavad vaated merele ja metsale.

NB! Müügihinnas on soovi korral kogu korteri sisustus!

Köögi osa on väga stiilselt ja praktiliselt lahendatud koos vinoteegiga. Selle kodu süda on kidlasti elutuba – hubane ruum, kus saab mõnusalt veeta vaba aega. Elutoast ja magamistoast pääseb mõlemast rõdule, seal on eriti mõnus suvepäevadel aega veeta. Magamistoas on mahukas sisse ehitatud garderoob ning lai kaheinimesevoodi. Olemas oma õhk-vesi soojuskatel ja küte viidud põranda alla, tänu sellele kulud ökonoomsed. Kui teid ei ole kodus, võib lülitada kütte välja ja maksta vaid ca 60 euri. Majal on oma biopuhasti ja vee eest tasu puudub. Ühistul on plaanis maja fassaadi renoveerimine.

ÜMBRUS
Elamu ümbrus on looduslikult väga kaunis – maad on kokku 7313m2 (selle korteri osa 1744,49 m2), soovi korral on võimalik rajada sinna oma aiamaa ja kasvuhoone. Maja kõrval hoones asuvad panipaigad. Lähim supelrand vaid 1,5 km kaugusel.

LISAINFO
Korteri seisukord on uueväärne. Korter on puhas ja heaperemehelikult hoitud.
Maja on ehitatud 1986 aastal. Selles majas on väga hästi toimiv korteriühistu, kes pidevalt lahendavad jooksvaid muresid. Kortermaja trepikoda on puhas.

SPC Kinnisvara OÜ

Teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!
Pöörduge meie poole ja jääte koostööga rahule!